• Черный значок YouTube

©2019 Copyright U-Port Group

Кар'єра

На підприємствах Групи Компаній "Ю-ПОРТ" працює понад 140 співробітників і фахівців високого рівня кваліфікації.

  Ми вітаємо в команді професіоналізм, цілеспрямованість, готовність поділяти корпоративні цінності й ділитися своїми знаннями та досвідом для досягнення поставленої мети.

    Ми цінуємо різноманітність і гарантуємо працівникам рівні можливості на всіх рівнях органі-зації незалежно від раси, національності, релігії, статі, віку, сексуальної орієнтації, стану здоров'я, політичних чи інших переконань.

    Ми прагнемо забезпечити комфортні, безпечні і здорові умови праці в організації, й надати можливість нашим співробітникам розкривати й реалізовувати себе максимально ефективно.

    Особистісний розвиток за рахунок придбання нових знань, умінь і навичок вкрай важливий для успіху Групи Компаній "Ю-ПОРТ", тому ми надаємо умови для подальшого навчання, професійного та кар'єрного зростання.

Ми використовуємо різні інструменти для інформування про існуючі вакансії та проводимо прозорий конкурсний відбір претендентів.

Ми розглянемо Ваше резюме й обов'язково з Вами зв'яжемося, якщо у нас з'явиться вакантна посада, відповідна Вашої кваліфікації.